Czyszczenie skóry

Czy dbają Państwo o skórzaną tapicerkę w samochodzie w należyty sposób? Czy wypoczynek skórzany jest czyszczony i impregnowany dwa razy w ciągu roku?? Pamiętaj o tym, lub pozwól nam to zrobić za Ciebie.

 

Czyszczenie skóry wbrew pozorom, jest zabiegiem wymagającym odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Nie właściwe środki, lub nie umiejętne czyszczenie, może spowodować nie odwracalne w skutkach uszkodzenia tapicerki. W naszej pracy używamy sprawdzonych środków, zarówno do czyszczenia jak i impregnacji skór, ale to dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu osiągamy najlepsze efekty. Z nami masz gwarancję, że czyszczenie skóry wykonane zostanie w sposób staranny i właściwy. Po dokładnym wyczyszczeniu skóry, dokonujemy odpowiedniej impregnacji wszystkich elementów. Usługę wykonujemy u klienta w domu lub w przypadku samochodów zapraszamy do naszych oddziałów.  

 

 

czyszczenie i pielęgnacja tapicerki skórzanej bielsko biała

Tylko regularne i dokładne czyszczenie skóry połączone z impregnacją daje Państwu gwarancję zachowania skóry w idealnym stanie przez kolejne lata.

 

Firma ERES system specjalizuje się w wykonywaniu wszelkich zabiegów wymaganych do utrzymania tapicerki w samochodzie, czy wypoczynku w salonie w należytym stanie. Nasza wiedza i doświadczenie dają gwarancję, że skóra zawsze będzie wyglądała jak nowa. Czyszczenie skóry wbrew pozorom jest zabiegiem bardzo wymagającym. Brak wiedzy lub użycie nie odpowiednich środków może spowodować nie odwracalne uszkodzenia skóry. Nie rób tego sam, zaufaj nam, możemy pomóc. 

 

Oszczędzaj czas i pieniądze, skorzystaj z naszych usług. Wyczyścimy każdą tapicerkę czy sofę skórzaną, uzyskując najlepsze trwałe efekty. 

 

Dlaczego warto nam zaufać:

 • czyszczenie skóry możemy wykonać u Ciebie w domu,
 • darmowa porada,
 • możliwość zakupu sprawdzonych środków do samodzielnej pielęgnacji,
 • profesjonalna i miła obsługa,
 • w przypadku poważnych uszkodzeń darmowa wycena,
 • zniżki dla stałych klientów,

 

Pomożemy rozwiązać takie problemy jak:

 • plamy na skórze,
 • przebarwienia,
 • uskodzenia mechaniczne,
 • rozcięcia, rozerwania, 
 • świadczymy usługi tapicerskie,

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego "skórzanego" FAQ. Znajdą tam Państwo odpowiedzi na wiele pytań. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi, prosimy o kontakt z naszym specjalistom, zobacz jak możemy Ci pomóc. Zapraszamy.

 

czyszczenie tapicerki samochodowej

W ofercie firmy ERES SYSTEM znajdą Państwo nie tylko profesjonalne usługi związane z czyszczenie tapicerki skórzanej w samochodzie, ale również kompleksowe czyszczenie mebli skórzanych i szeroki zakres usług związanych z naprawą skóry. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wykonywać usługi najwyższej jakości co prowadzi do pełnej satysfakcji naszych Klientów. 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zadzwoń do nas lub napisz. Zapraszamy!