Regeneracja skóry

Uszkodziłeś skórę wsiadając do samochodu ?? A może wypoczynek skórzany ma już trochę lat i nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś ???

Dobrze trafiłeś, możemy Państwu pomóc rozwiązać wszelkie problemy związane z użytkowaniem skóry. Nasz zakład specjalizuje się wyłącznie w serwisowaniu skór samochodowych i meblowych. O skórach wiemy wszystko. 

Skóra naturalna jest trwałym i szlachetnym materiałem, który wymaga regularnej pielęgnacji. Zostawiona sama sobie szybko może ulec zniszczeniu a w rezultacie może zacząć wyglądać staro i brzydko. Pomożemy Ci tego uniknąć !!!

Renowacja skóry jest najtańszym i najszybszym zabiegiem przywracającym skórze świeży wygląd i walory estetyczne. Zabieg renowacji skór wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, które posiadają nasi specjaliści. Usługa regeneracji, jest wykonywana w naszych zakładach z największą starannością i dbałością o szczegóły każdego dnia. Proces technologiczny, który używamy w naszej branży jest najbardziej zaawansowanym na rynku, co poświadcza certyfikat ISO9001 na środki których używamy w naszej pracy. Dajemy gwarancję na to co robimy, każda renowacja tapicerki skórzanej w samochodzie, czy wypoczynku skórzanego objęta jest gwarancją. Rozwiążemy każdy problem, naprawimy każdą skórę. Służymy również pomocą tapicerską, jeżeli taka jest wymagana.

Bez względu na zużycie tapicerki w samochodzie, czy uszkodzenia na wypoczynku skórzanym, potrafimy przywrócić skórze naturalny blask. Służymy radą i jesteśmy otwarci na Państwa problemy. Zapraszamy również do zakładki "częste pytania".

Przywracamy naturalny blask!!!!!!  

 

zdjecie 4

Kiedy czyszczenie nie przynosi spodziewanych efektów, zostają zabrudzenia a skóra zaczyna się przecierać, służymy pomocą. Uszkodzenia mechaniczne, zadrapania od pazurów kota, czy dziury powstałe przez lata użytkowania usuwamy z łatwością. Renowacja skóry przedłuży żywotność Twojej tapicerki bez konieczności wymiany elementów w zakładzie tapicerskim.

 

Oddaj swój samochód i wypoczynek w dobre ręce. Renowacja skóry, jest procesem wymagającym dużej wiedzy, doświadczenia i dokładności. Wszystkie te cechy posiadają nasi specjaliści, którzy na codzień zmagają się z plamami, przetarciami i wszelkimi innymi uszkodzeniami skór. Przywracamy naturalny blask z pasją, każdego dnia. 

 

zdjecie 5

Nasza wiedza i materiały które używamy podczas pracy, dają gwarancję uzyskania najlepszych efektów. 

 

Regeneracja skóry przeprowadzana jest w celu:

  • usunięcia przetarć lakieru powstałych na skutek intensywnego użytkowania,
  • przywrócenie naturalnego blasku i koloru wierzchniego lica skóry,
  • usunięcie przebarwień skóry, będących skutkiem jej niewłaściwego czyszczenia i pielęgnacji,
  • ponowne zabezpieczenie zewnętrznej powłoki skóry przed wodą, ścieraniem, zabrudzeniem oraz promieniami UV.
  • wydłużenia żywotności skóry,